RSF2FB806R
MFR.Part #
RSF2FB806R
JLCPCB Part #
C2644674
Description
-55℃~+235℃ 2W 806Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS