RSF1JTR680
MFR.Part #
RSF1JTR680
JLCPCB Part #
C2589594
Description
-55℃~+235℃ 1W 680mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS