RSF1JTR240
MFR.Part #
RSF1JTR240
JLCPCB Part #
C3362134
Description
-55℃~+235℃ 1W 240mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS