RSF1JTR220
MFR.Part #
RSF1JTR220
JLCPCB Part #
C2585071
Description
-55℃~+235℃ 1W 220mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS