RSF1JT62R0
MFR.Part #
RSF1JT62R0
JLCPCB Part #
C2584846
Description
-55℃~+235℃ 1W 62Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS