RSF1JT510R
MFR.Part #
RSF1JT510R
JLCPCB Part #
C3532154
Description
-55℃~+235℃ 1W 510Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS