RSF1JT47R0
MFR.Part #
RSF1JT47R0
JLCPCB Part #
C2589550
Description
-55℃~+235℃ 1W 47Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS