RSF1JT39R0
MFR.Part #
RSF1JT39R0
JLCPCB Part #
C2589534
Description
-55℃~+235℃ 1W 39Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS