RSF1JT390K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF1JT390K
JLCPCB Part #
C2589546
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 1W 390kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS