RSF1JT360K
MFR.Part #
RSF1JT360K
JLCPCB Part #
C2584575
Description
-55℃~+235℃ 1W 360kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS