RSF1JT300K
MFR.Part #
RSF1JT300K
JLCPCB Part #
C2589589
Description
-55℃~+235℃ 1W 300kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS