RSF1JT2R70
MFR.Part #
RSF1JT2R70
JLCPCB Part #
C2589613
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS