RSF1JT22K0
MFR.Part #
RSF1JT22K0
JLCPCB Part #
C2586261
Description
-55℃~+235℃ 1W 22kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS