RSF1JT1R80
MFR.Part #
RSF1JT1R80
JLCPCB Part #
C2589540
Description
-55℃~+235℃ 1.8Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS