RSF1JT1K60
MFR.Part #
RSF1JT1K60
JLCPCB Part #
C3475474
Description
-55℃~+235℃ 1.6kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS