RSF1JBR330
MFR.Part #
RSF1JBR330
JLCPCB Part #
C2644173
Description
-55℃~+235℃ 1W 330mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS