RSF1JB75R0
MFR.Part #
RSF1JB75R0
JLCPCB Part #
C2643792
Description
-55℃~+235℃ 1W 75Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS