RSF1JB12K0
MFR.Part #
RSF1JB12K0
JLCPCB Part #
C2643776
Description
-55℃~+235℃ 12kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS