RSF1JA9K10
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF1JA9K10
JLCPCB Part #
C2643791
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 1W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS