RSF1JA6K80
MFR.Part #
RSF1JA6K80
JLCPCB Part #
C2643804
Description
-55℃~+235℃ 1W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS