RSF1JA4K70
MFR.Part #
RSF1JA4K70
JLCPCB Part #
C2643805
Description
-55℃~+235℃ 1W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS