RSF1JA470K
MFR.Part #
RSF1JA470K
JLCPCB Part #
C2643806
Description
-55℃~+235℃ 1W 470kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS