RSF1JA10R0
MFR.Part #
RSF1JA10R0
JLCPCB Part #
C3508983
Description
-55℃~+235℃ 10Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS