RSF1GT1K20
MFR.Part #
RSF1GT1K20
JLCPCB Part #
C2590522
Description
-55℃~+235℃ 1.2kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS