RSF1GB91K0
MFR.Part #
RSF1GB91K0
JLCPCB Part #
C3554098
Description
-55℃~+235℃ 1W 91kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS