RSF1FTR200
MFR.Part #
RSF1FTR200
JLCPCB Part #
C2591607
Description
-55℃~+235℃ 1W 200mΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS