RSF1FT95R3
MFR.Part #
RSF1FT95R3
JLCPCB Part #
C2590756
Description
-55℃~+235℃ 1W 95.3Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS