RSF1FT82K0
MFR.Part #
RSF1FT82K0
JLCPCB Part #
C3568307
Description
-55℃~+235℃ 1W 82kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS