RSF1FT56R2
MFR.Part #
RSF1FT56R2
JLCPCB Part #
C2590936
Description
-55℃~+235℃ 1W 56.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS