RSF1FT4R75
MFR.Part #
RSF1FT4R75
JLCPCB Part #
C3480891
Description
-55℃~+235℃ 1W 4.75Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS