RSF1FT3R48
MFR.Part #
RSF1FT3R48
JLCPCB Part #
C2590759
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.48Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS