RSF1FT34K8
MFR.Part #
RSF1FT34K8
JLCPCB Part #
C2590751
Description
-55℃~+235℃ 1W 34.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS