RSF1FT30K1
MFR.Part #
RSF1FT30K1
JLCPCB Part #
C2590915
Description
-55℃~+235℃ 1W 30.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS