RSF1FT2R47
MFR.Part #
RSF1FT2R47
JLCPCB Part #
C2590722
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.47Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS