RSF1FT2R00
MFR.Part #
RSF1FT2R00
JLCPCB Part #
C2590884
Description
-55℃~+235℃ 1W 2Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS