RSF1FT26R7
MFR.Part #
RSF1FT26R7
JLCPCB Part #
C2590887
Description
-55℃~+235℃ 1W 26.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS