RSF1FT1R62
MFR.Part #
RSF1FT1R62
JLCPCB Part #
C2590749
Description
-55℃~+235℃ 1.62Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS