RSF1FT1R47
MFR.Part #
RSF1FT1R47
JLCPCB Part #
C2590724
Description
-55℃~+235℃ 1.47Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS