RSF1FT15K0
MFR.Part #
RSF1FT15K0
JLCPCB Part #
C2590885
Description
-55℃~+235℃ 15kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS