RSF1FT150R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF1FT150R
JLCPCB Part #
C2590862
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 150Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS