RSF1FT10R0
MFR.Part #
RSF1FT10R0
JLCPCB Part #
C2584541
Description
-55℃~+235℃ 10Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS