RSF1FB56K2
MFR.Part #
RSF1FB56K2
JLCPCB Part #
C2644229
Description
-55℃~+235℃ 1W 56.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS