RSF1FB10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF1FB10K0
JLCPCB Part #
C3517494
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS