RSF12JTR220
MFR.Part #
RSF12JTR220
JLCPCB Part #
C2590495
Description
-55℃~+200℃ 220mΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS