RSF12JT2K40
MFR.Part #
RSF12JT2K40
JLCPCB Part #
C2588353
Description
-55℃~+200℃ 2.4kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS