RSF12JT1R10
MFR.Part #
RSF12JT1R10
JLCPCB Part #
C3480558
Description
-55℃~+200℃ 1.1Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS