RSF12JT15R0
MFR.Part #
RSF12JT15R0
JLCPCB Part #
C2588527
Description
-55℃~+200℃ 15Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS