RPC1206JT39R0-UP
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RPC1206JT39R0-UP
JLCPCB Part #
C5733841
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS