RPC0603FT5R60-HP
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RPC0603FT5R60-HP
JLCPCB Part #
C7348859
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS