RNS1FTD1K96
MFR.Part #
RNS1FTD1K96
JLCPCB Part #
C5732927
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6mm Through Hole Resistors ROHS